Skip links

Agnieszka Bagińska-Kasprzyk

adwokat

Agnieszka Bagińska-Kasprzyk – adwokat, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jedna z założycieli Koła Naukowego Prawa Medycznego Lege Artis, współpracującego z Wielkopolską Izbą Lekarską; autorka publikacji naukowej pt. ,,Obowiązek udzielenia pomocy lekarskiej i prawnie dopuszczalne możliwości od jego odstąpienia.”, Lege artis. Problemy prawa medycznego, Poznań 2008.

Świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sporów sądowych w sprawach o rozwód i alimenty, podział majątku, zasiedzenie nieruchomości i spadkowych. Praktykuje także w sprawach dotyczących odszkodowań i zadośćuczynień, błędów medycznych oraz o wypadki i kolizje drogowe, czy katastrofy w ruchu lądowym.

Od 2014 r. współpracuje z Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Kierowców i Motorniczych Międzyzakładowa Organizacja Związkowa przy MPK w Poznaniu Sp. z o.o., reprezentując jego członków w sporach z pracodawcą oraz w postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących wypadków drogowych. Bierze także udział w obsłudze prawnej Związku.

Prywatnie pasjonatka podróży i literatury.

mobile: +48 608 365 871
email: adwokatbaginska@interia.pl

ZESPÓŁ

ARKADIUSZ NIEWIADA

adwokat

MARTA OLEŚKOWSKA

adwokat

OLGIERD JASTRZĘBSKI

adwokat

SARA STAWSKA

adwokat

DOROTA KNIEĆ

asystent – kierownik sekretariatu